Deutschland Österreich English Great Britain

Viac o Margreiter Technik


 

Všetko sa to začalo gumovými razítkami. Niekoľko rokov po tom ako sa stala známou technológia vulkanizácie kaučuku, založil Anton Margreiter v roku 1884 firmu, ktorá sa špecializovala na výrobu gumových razítok.  V roku 1938 prebral firmu od svojej matky Hans Hilscher, ktorý v tých časoch zamestnával 5 spolupracovníkov. Ozajstný rozvoj podniku  začal po 2. svetovej vojne. V čase svojho najväčšieho rozvoja zamestnávala firma viac ako 80 zamestnancov.

Jadro výroby tvorila vtedy produkcia gumových razítok, flexografia štočkov, kovových tabúľ akéhokoľvek druhu, špeciálnych gravúr a výroba nástrojov. Počas týchto rokov sa náš sortiment neustále rozširoval, pričom ťažiskom rozvoja bolo razenie, plombovanie, viazanie, označovanie a značkovanie. Táto paleta produktov tvorí jadro nášho sortimentu aj v súčasnosti.

Aby sme udržali krok s technikou, usilujeme sa o neustály rozvoj palety našich produktov.  Toto úsilie sa odráža aj v našej rozsiahlej palete produktov.

Aby sme vám mohli ponúknuť ešte lepšiu starostlivosť v oblasti označovania, založili sme v júli 2001 samostatnú firmu, ktorá sa kompletne zaoberá označovaním produktov.

V roku 2009 sme oslávili naše 125. jubileum a chceli by sme sa týmto zároveň poďakovať aj našim verným zákazníkom, ktorí nás na jednotlivých etapách tejto dlhej cesty sprevádzali.

S príležitosti nášho jubilea sme otvorili taktiež naše predajné a servisné stredisko v Mníchove, na ulici Theresienstraße 160. Teší nás, že vám môžeme poskytovať naše služby aj priamo v Nemecku.

Sme radi, že sa môžeme podieľať na riešení vašich problémov z oblasti označovania!

Copyright © Margreiter-Technik Hans Hilscher GmbH