Deutschland Österreich English Great Britain

Plastové karty a cenové tabuľky


Plastové karty a cenové tabuľky

Potlačené a nepotlačené plastové karty, či cenovky vo formáte CR80 pre kartové tlačiarne

 

Plastové karty vo formáte kreditnej karty prípadne v iných formátoch, sa stávajú čoraz žiadanejšie vo firmách vďaka rôznemu využitiu, napríklad ako vernostné karty, darčekové karty, identifikačné karty, členské karty a iné.

Špeciálne pre takéto použitie ponúkame zákazníkom veľký sortiment rôznych kariet s funkciami prispôsobenými presne ich požiadavkám. Náš sortiment zahŕňa nasledujúce produkty.

 

Plastové karty a cenové tabuľky – Náš sortiment

Plastové karty CR80

Plastové karty bez potlače v štandardnom formáte CR80 (86×54 mm) s 0.76 mm hrúbkou.

K dispozícií v rôznych farbách (biela, čierna, žltá, modrá, zelená) – špeciálne farby na objednávku.

Certifikované plastové karty na označovanie potravín

Plastové karty ako vysokokvalitné cenovky, ktoré sú potlačené pomocou kartovej tlačiarne. Ideálne pre estetické a prehľadné označovanie potravín pri pultovom predaji mäsa, rýb, pečiva, ovocia a zeleniny atď.

Držiaky kariet a pomôcky na inštaláciu cenoviek

Držiaky kariet a pomôcky na upevnenie cenoviek pre zviditeľnenie vášho tovaru, v spojení s elegantnou a informatívnou cenou. Veľký výber tabuliek, držiakov na karty, spôn a držiakov kariet v rôznych výškach.

Záložka so špeciálnym textom pre plastové karty:

Bežec so špeciálnym textom na zastoknutie, ako záložka. Stačí ho pripojiť kliknutím na plastové karty – upúta pozornosť každého zákazníka.

Plastové karty s povrchovou potlačou 4C 

Celoplošné, plnofarebné plastové karty pripravené ako prázdne vernostné karty. Karta je individuálne potlačená podľa vašich predstáv, personalizácia s jednofarebnou tlačou sa potom vykoná pomocou tlačiarne.

Naša predstava: ideálna ako vysoko kvalitná vizitka

Plastové karty s magnetickým prúžkom

Plastové karty s magnetickými pruhmi na zadnej strany karty pre elektronické ukladanie a čítanie dát. Magnetický pásik môže byť podľa potreby znovu a znovu zakódovaný. Dostupné ako magnetické prúžky LoCo alebo HiCo.

Plastové karty s čipom

Karty s integrovaným čipom ukladajú osobné údaje, ako je meno, adresa, sídlo firmy, číslo členstva a ďalšie. V tomto prípade sa rozlišuje medzi bezkontaktnými a bezkontaktnými čipovými kartami RFID.

Plastové karty s razbou

Pre obzvlášť vysoko kvalitný vzhľad môžu byť plastové karty personalizované razením s farebnou potlačou alebo bez nej. Okrem ochrany proti falšovaniu dodáva karte razba dojem mimoriadne vysokej kvality.

Pre detailné zobrazenie informácií k jednotlivým produktom, kliknite na vybraný produkt.

 

Informácie o cenách:                                                                                                                

Ak chcete získať bližšie informácie k našim plastovým kartám a cenovým tabuľkám, použite náš Kontaktný formulár alebo nám napíšte na našu adresu: info@margreiter-technik.at.

Tešíme sa na vaše otázky!

 

Copyright © Margreiter-Technik Hans Hilscher GmbH